*Wiejska*4 Pokoje*Przy PB*

Mieszkanie na sprzedaż
479 000,00 PLN , Pow. 58,60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
58,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Białystok Nowe Miasto , Wiejska
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
314129
Cena za m2:
8 174,06 PLN
* Mieszkanie na Wiejskiej 58,6 m² * 4 piętro * Gotowe do wprowadzenia*

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,6 m², położone na 4 piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym bloku. Budynek z windą i estetycznie zagospodarowanym otoczeniem przy ul. Wiejska 8 na osiedlu Nowe Miasto.

Lokal został nowocześnie wykończony. przemyślany układ pomieszczeń sprawiają, że wnętrze jest zarówno eleganckie, jak i funkcjonalne.

W skład mieszkania wchodzą:
• oddzielna kuchnia
• 4 sypialnie,
• łazienka z prysznicem i oddzielną toaletą,
• hol z pojemną zabudową,
• przestronny balkon.

Dzięki dużym oknom mieszkanie jest doskonale doświetlone przez cały dzień oraz jest dwustronne.
Wnętrze nie wymaga żadnych nakładów finansowych - gotowe do wprowadzenia.

Osiedle zadbane, z pełną infrastrukturą w pobliżu - sklepy, komunikacja miejska, punkty usługowe, szkoły. Aktualnie prowadzone są prace przy remoncie klatek.

Zapraszam do kontaktu w celu obejrzenia mieszkania 537 903 703.

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Nieprawidłowy adres E-mail