Dreństwo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
45 000 PLN
Cena za m2
78,53 PLN
Powierzchnia działki
573 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
29
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Prąd
W drodze
Numer oferty
660/5996/OGS

Opis nieruchomości

*** Działka Blisko Jeziora Dręstwo ***


Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 273 m2, położonej zaledwie 200m od linii brzegowej jeziora Dręstwo , w miejscowości Dreństwo.


Działka o numerze ewidencyjnym 29/31


W drodze przy działce znajduje się prąd, woda, oraz sieć telekomunikacyjna.


Działka leży na terenyach zabudowy letniskowej, oznaczone na rysunku planu symbolem - ML.


Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bliskość linii brzegowej jeziora Dręstwo które słynie z obfitości żyjących tam ryb.


Oferta dostępna WYŁĄCZNIE w naszym biurze !!!

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agenci Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agenci Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Białystok (15-297) przy Żelazna 9. lok 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial